Zahájení školního roku 2020 / 2021

Vážení rodiče, milí žáci a studenti,

školní rok 2020/ 2021 na Základní umělecké škole, Plzeň, Jagellonská 14 - výtvarný obor bude zahájen v úterý 1. září, ve středu 2. září nebo ve čtvrtek 3. září 2020 zápisem na adrese Jagellonská 14, Plzeň. Těšíme se na Vás a vaše děti a budeme se i nadále snažit o maximální péči o jejich odbornou výuku v tradicích kvalitních výsledků naší školy.

Prosíme Vás, abyste dodrželi tyto podmínky:

1. Žáci kteří školu navštěvují:

Je bezpodmínečně nutné, aby se Vaše dítě nebo Vy dostavili ke každoročnímu zápisu v úterý 1. září, ve středu 2. září nebo ve čtvrtek 3. září 2020 vždy od 14:00 do 18:00 hodin. Zápis je nutný pro potvrzení pokračování každého žáka ve výuce a jeho zařazení do učební skupiny.

2. Noví zájemci:

Přijímáme žáky ve věku od 5 do 18 let. Přihlašovací listy je nutné vyplnit při zápisu.
Noví zájemci vykonávají orientační talentovou zkoušku podle svých časových možností v úterý 1. září, ve středu 2. září nebo ve čtvrtek 3. září 2020 vždy od 14:30 do 15:15 a od 15:30 do 16:15 hodin v budově Jagellonská 14. Talentovou zkoušku může nahradit předložení minimálně pěti vlastních libovolných výtvarných prací nebo výzva školy na základě vystavených prací ze soutěží.

3. Pravidelná výuka

Ve všech budovách bude zahájena od pondělí 7. září 2020.

Na ZUŠ je většina nákladů hrazena z rozpočtu MŠMT a PK a dále příspěvkem rodičů na provoz školy a výtvarný materiál ve formě školného. Pokyny k zaplacení školného obdrží žáci při zápisu.

Děkujeme všem rodičům, žákům a studentům za trpělivost a pochopení při zvládání mimořádných opatření ve druhém pololetí uplynulého školního roku.

Přejeme Vám hezké léto a těšíme se na Vás a Vaše děti v září u zápisu.

Mgr. Karel Syka, ředitel školy