Výsledky žáků ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ ve výtvarných soutěžích v roce 2019

VÝSLEDKY ŽÁKŮ ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ
VE VÝTVARNÝCH SOUTĚŽÍCH
V ŠK. ROCE  2018 / 2019

 

TORUŇ – mezinárodní dětská výstava Polsko

Medaile

Julie Flanderová – atelier J. Spěváčkové

Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové

Cena

Kristýna Vadovičová – atelier J. Vackové

Adéla Jelínková – atelier J. Vackové

Jan Česal – atelier J. Vackové

Matěj Fink – atelier J. Vackové

Magdalena Hrušková – atelier J. Spěváčkové

Magdalena Nechanická – atelier J. Spěváčkové

Antonín Výška – atelier J. Spěváčkové

Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové

Barbora Stejskalová – atelier R. Štajerové


BIENÁLE FANTÁZIE MARTIN – mezinárodní dětská výstava Slovensko

Cena

Tobiáš Buldra – atelier J. Spěváčkové

 

BOHÚŇOVA PALETA – mezinárodní soutěž, Slovensko

Zlaté pásmo

Pavlína Víšková – atelier J. Vackové

Matěj Fink – atelier J. Vackové

Daniel Nováček – atelier J. Vackové

Bronzové pásmo

Jan Česal – atelier J. Vackové

Čestné uznání

Julie Flanderová – atelier J. Spěváčkové

Jan Soukup – atelier R. Štajerové

Anežka Purkartová – atelier J. Vackové

Vojtěch Švarný – atelier J. Vackové

Valerie Walterová – atelier N. Potůčkové

 

NEVIDITELNÁ VÝSTAVA – PESTRÝ SVĚT 2019 – celostátní dětská výstava

Hlavní cena

Lenka Ledvinková – atelier E. Kučerové

Lenka Růžičková – atelier D. Fila

Alžběta Dvořáková, Amálie Benediktová – atelier R. Štajerové

Čestné uznání

Jan Křivka – atelier E. Kučerové

Michaela Dudkovská – atelier E. Kučerové

Anna Fenclová  – atelier E. Kučerové

Melodie (kolektivni práce)  – atelier J. Vackové

Stupnice C dur (kolektivni práce) – atelier J. Vackové

Adéla Kratochvílová, Adéla Vildová – atelier R. Štajerové

Tereza Weberová – atelier D. Fila

 

PODMOŘSKÝ SVĚT – celostátní soutěž

Cena

Barbora Leitlová – atelier D. Fila

Ester Kuzanova – atelier J. Vackové

Adéla Jerneková – atelier J. Vackové

 

EVROPA VE ŠKOLE – krajská soutěž


Cena

Jak vidím svět /soubor maleb/ - Výtvarná dílna Paletka, J. Spěváčková

Karel Syka - Výtvarná dílna Paletka, J. Spěváčková

Kristýna Holá - Výtvarná dílna Paletka, J. Spěváčková

Vynálezci /soubor/ - Výtvarná dílna Paletka, J. Spěváčková

Adam Holub – atelier N. Potůčkové

Alice Klingerová – atelier R. Štajerové

Patrik Lebiš – atelier R. Štajerové

Vynálezci a objevitelé /soubor maleb/ – atelier J. Spěváčkové

Julie Flanderová – atelier J. Spěváčkové

David Jeníček – atelier E. Kučerové

Martin Hejna – atelier E. Kučerové

Josefína Führichová – atelier E. Kučerové

Evropská ZOO /leporelo/ – atelier R. Štajerové

Objevitelé /soubor grafik/ – atelier A. Kopečkové

Mia Cao – atelier A. Kopečkové

Tereza Rotenbornová – atelier A. Kopečkové

Vynálezci a objevitelé /soubor maleb/ – atelier J. Spěváčkové

Lucie Šípová – atelier J. Spěváčkové

Radek Jakš – atelier J. Spěváčkové

Sára Červená – atelier J. Spěváčkové

Ema Růžičková – atelier D. Fila

Zvířecí parlament /soubor prací/ – atelier D. Fila

Objevy /soubor grafik/ – atelier R. Štajerové

Amálie Benediktová – atelier R. Štajerové

Mucha žije /soubor prací/ – atelier N. Potůčkové

Anežka Krejčiříková – atelier J. Vackové

Vědci /soubor grafik/ – atelier J. Spěváčkové

Barbora Drsová – atelier J. Spěváčkové

Mendělejev /soubor prací/ – atelier J. Trefila

Tatiana Hryhoryk – atelier J. Trefila

Petra Faulhammerová – atelier J. Trefila

Jan Kučera, Hana Šabková, Natálie Reindlová – atelier E. Kučerové

Tomáš Kydlíček, Lukáš Kydlíček – atelier E. Kučerové

Amálie Urválková, Ema Urválková – atelier E. Kučerové

Tobiáš Malík, Vojtěch Bureš – atelier E. Kučerové

Sarah Dajbychová, Julie Gabrielová – atelier E. Kučerové

Evropská ZOO /leporelo/ – atelier R. Štajerové

Vynálezci a objevitelé /soubor prací/  – atelier J. Spěváčkové

Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové

Barbora Stejskalová – atelier R. Štajerové

Lucie Macháčková – atelier R. Štajerové

Laura Cubrová – atelier J. Vackové

Tereza Faitová – atelier R. Štajerové

Objevitelé /soubor linorytů/ – atelier A. Kopečkové

Linda Štruncová – atelier A. Kopečkové

Tereza Kadičová – atelier J. Vackové

Helena Hadrbolcová – atelier D. Fila

Andrea Mírková, Kateřina Borečková – atelier E. Kučerové

Rebeka Konášová – atelier E. Kučerové

Kateřina Sůsová – atelier J. Spěváčkové

Karolína Kopečková – atelier A. Kopečkové

Anna Jůzová – atelier J. Spěváčkové

Vojtěch Soukup – atelier J. Spěváčkové

Viktorie Hirschová – atelier J. Spěváčkové

Kristýna Vadovičová – atelier J. Vackové

Ondřej Novák – atelier N. Potůčkové

 

CESTA 2019 /KLENOVÁ/ – krajská soutěž VO ZUŠ


Bronzová paleta

Markéta Konopásková  – atelier A. Kopečkové

 

EVROPA VE ŠKOLE – celostátní soutěž


Zvláštní ceny

Cena senátora Ing. Lumíra Aschenbrennera

Martin Hejna – atelier E. Kučerové

Cena náměstkyně hejtmana Plzeňského kraje pro oblast školství a cestovního ruchu
Mgr. Ivany Bartošové

Vynálezci a objevitelé – atelier J. Spěváčkové


Ceny

Patrik Lebiš – atelier R. Štajerové

Jak vidím svět /soubor maleb/ - Výtvarná dílna Paletka, J. Spěváčková

Mendělejev /soubor prací/ – atelier J. Trefila

Sára Červená – atelier J. Spěváčkové

Objevitelé /soubor grafik/ – atelier A. Kopečkové

Evropská ZOO /leporelo/ – atelier R. Štajerové

Vynálezci /soubor keramik/ – atelier E. Kučerové

Linda Štruncová – atelier A. Kopečkové

Tereza Dušková – atelier D. Fila

Rebeka Konášová – atelier E. Kučerové

Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové

Kateřina Sůsová  – atelier J. Spěváčkové

Karolína Kopečková – atelier A. Kopečkové


Čestná uznání

Vědci /soubor grafik/ – atelier J. Spěváčkové

Jan Drahoš – atelier D. Fila

Tereza Kadičova – atelier J. Vackové


Práce uveřejněné v kalendáři

Hedvika Beránková – atelier J. Trefila

Karel Syka - Výtvarná dílna Paletka, J. Spěváčková

Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové


LIDICE 2019 – mezinárodní soutěž


Medaile

Davídková Adéla – atelier J. Spěváčkové

Hanzlíčková Ema – atelier A. Kopečkové


Medaile škole za kolekci malby a kresby

Bočková Viktorie – atelier J. Vackové

Bořík Petr – atelier A. Kopečkové

Holá Barbora – atelier J. Spěváčkové

Kunešová Klára – atelier J. Spěváčkové

Lebiš Denis – atelier R. Štajerové

Stejskalová Barbora – atelier R. Štajerové

Zdeňková Nikol – atelier R. Štajerové


Medaile

Krištofová Gabriela – atelier J. Spěváčkové

Výška Antonín – atelier J. Spěváčkové


Medaile škole za kolekci grafiky

Buldra Matouš – atelier J. Spěváčkové

Buldra Tobiáš – atelier J. Spěváčkové

Černá Kristýna – atelier J. Spěváčkové

Faitová Tereza – atelier R. Štajerové

Hraničková Barbora – atelier A. Kopečkové

Hrušková Magdalena – atelier J. Spěváčkové

Kofroňová Viktorie – atelier J. Spěváčkové

Machová Leontýna – atelier R. Štajerové

Mrcková Tereza – atelier A. Kopečkové

Součková Kateřina – atelier J. Spěváčkové

Tengler Robin – atelier J. Spěváčkové

Vildová Adéla – atelier R. Štajerové


Čestné uznání

Borečková Kateřina – atelier E. Kučerové

Hejnová Barbora – atelier E. Kučerové

Kučera Jan – atelier E. Kučerové

Šabková Hana – atelier E. Kučerové

Šabková Marie – atelier E. Kučerové

Justýna Bečvářová - Výtvarná dílna Paletka, J. Spěváčková

Elena Mrázová - Výtvarná dílna Paletka, J. Spěváčková

Karel Syka - Výtvarná dílna Paletka, J. Spěváčková


PŘIJELA K NÁM POUŤ – celoměstská výtvarná soutěž


1. místo

Martin Fux – atelier J. Vackové


2. místo

Anežka Horálková – atelier J. Vackové


3. místo

Valerie Hadrbolcová – atelier D. Fila

Zuzana Křížová – atelier J. Vackové


čestné uznání

Ester Kuzanová – atelier J. Vackové

Adina Jančová – atelier J. Vackové

Michaela Bílková – atelier J. Vackové



OTA PAVEL - ZNÁMÝ I NEZNÁMÝ – celostátní výtvarná soutěž


Cena

Barbora Stejskalová – atelier R. Štajerové

Jan Soukup – atelier R. Štajerové


Čestné uznání

Barbora Stejskalová – atelier R. Štajerové

Linda Popovská – atelier J. Spěváčkové

Adéla Vildová – atelier R. Štajerové

Lukáš Šedivý – atelier R. Štajerové


SLOVO DĚTMI MALOVANÉ (LEPORELA) – celostátní výtvarná soutěž


1. místo

Ema Růžičková, Táňa Brabcová, Lucie Fleišmanová, Natálie Počická, Stella Šoulejová,
Eva Bečvářová, Soňa Drašarová, Kateřina Izabela Březovská, Marie Weishauplová, Václav Steiner – atelier D. Fila

Martin Bartůněk, Jakub Opálecký, Tereza Bartůňková, Viktorie Fantová,
Vendula Chudáčková, Michal Suk, Markéta Černá, Tadeáš Bláha, Valérie Hadrbolcová, Miroslav Březina – atelier D. Fila

Lucie Rusínová, Denisa Dušková, Jakub Nekola, Barbora Rousová, Štěpánka Benýšková, Barbora Leitlová, Karolína Czinnerová, Anna Doxanská, Štěpánka Halířová, Václav Bejček
atelier D. Fila

Štěpánka Mozerová, Lenka Růžičková, Josefína Stejskalová, Klára Holová, Kristýna Roudová, Amálie Maněnová, Barbora Růžičková, Helena Hadrbolcová, Anna Melicharová, Malvína Kolářová – atelier D. Fila


2. místo

Adéla Šamajová – atelier R. Štajerové


3. místo

Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové


4. místo

Jana Čejková – atelier R. Štajerové


5. místo

Kateřina Pekárová  – atelier R. Štajerové

Marie Šabková – atelier R. Štajerové